Coaching osobisty

„Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać rano. Otóż nie – trzeba wstawać w dobrym humorze”
                                                                                                                               /Marcel Achard – Francuski scenarzysta/


Coaching osobisty (life Coaching ) jest metodą pracy, która umożliwia świadome kierowanie zmianami w życiu. Podstawą coachingu jest wizja pozytywnych zmian, wizja osiągnięcia konkretnego celu do którego się dąży. Jest to zaproszenie do uczenia się nowych rzeczy, do eksperymentowania, do wychodzenia poza strefę własnego komfortu i pokonywania szkodliwych przyzwyczajeń, które utrudniają ci życie.

Zauważ, że czasem nawet niewielkie zmiany znacząco wpływają na polepszenie jakości twojego życia.
Spotkania, sesje, są dla osób, które chcą dokonać istotnych zmian w swoim życiu i w związku z tym potrzebują wsparcia, wiedzy i przewodnika by to zrealizować. Może to być np.: budowanie pewności siebie, odkrywanie własnych wartości i pragnień, realizowanie własnych pasji, radzenie sobie ze stresem , wprowadzenie w życiu jakiegoś projektu i wiele innych.
Zapraszam do wspólnej wędrówki , namawiam do pracy nad sobą, doskonalenia siebie i wzbogacania swojego życia po to by przeżywać wszystko pełniej i głębiej. Nie ma na to jednej recepty dla wszystkich, każdy z nas ma swoje wyobrażenie szczęśliwego życia, ale wypracowanie u siebie korzystnych nawyków przybliży Cię do twojego celu.

Możesz liczyć na to, że będziesz słuchany/a z pozycji osoby pragnącej twojego sukcesu, dostrzeżesz swoje możliwości i wyjdziesz umocniony/a i zainspirowany/a.

Korzystając z coachingu pokonasz swoje ograniczenia, zaczniesz odnosić sukcesy w relacjach z ludźmi i zyskasz cenny czas, który byś tracił/a na trwaniu w patowych sytuacjach, konfliktach i innych nieefektywnych działaniach.
Jeśli w twoim życiu napotkałeś refleksję, wydarzyło się coś o czym chycałbyś porozmawiać i zmierzyć się konstruktywnie z nową sytuacją, możesz skorzystać z pierwszej bezpłatnej sesji coachingowej, podczas której dowiesz się więcej o tej metodzie pracy, porozmawiamy o twoich oczekiwaniach, ustalisz swój cel nad którym chcesz pracować i zdecydujesz o dalszych spotkaniach.

Przykładowe korzyści z coachingu

Coaching emocji - pomoże tobie lepiej zarządzać swoimi emocjami, rozwijać inteligencję emocjonalną, radzić sobie ze stresem, pozbyć się obaw przy wystąpieniach publicznych i trudnych rozmowach, poprawi twoją samoocenę i pewność siebie.

Coaching relacji miedzyludzkich - pomoże ci budować harmonijne relacje z innymi osobami, w związkach, rodzinie i pracy, pomoże znaleźć partnera lub uwolnić się od niesatysfakcjinującej relacji, zmienić schematy wyborów.

Coaching dietetyczny - pozwoli obudzić w sobie motywację i silne postanowienie zmiany nawyków żywieniowych, pozwoli odkryć, że jest możliwe pogodzenie zdrowego stylu życia z codziennymi obowiązkami.

Coaching pasji i zainteresowań - pomoże ci odkryć pasje i zainteresowania, rozwijać i budować własny i niepowtarzalny sposób na wyrażanie siebie i czerpanie radości z życia, pozwoli na odkrycie twojego stylu życia.

Coaching kariery zawodowej - pomoże ci podjąć decyzję o zmianie twojego życia zawodowego, odkryjesz swoje zalety i artuty, obudzisz w sobie pasję i pokierujesz swoją karierą, przygotujesz się do awansu, znajdziesz pomysł i motywację by otworzyć swoją działalność.

Coaching rodzicielski - pomoże rodzicom i opiekunom wspierać dziecko w rozwoju, wzmacniać więzi i poprawić relacje z dzieckiem niezależnie od jego wieku oraz znaleźć najlepsze i skuteczne rozwiązania wychowawcze.

Każda sesja coachingowa to wyjątkowa rozmowa,  rozmowa, która doprowadzi cię do najlepszych  rozwiązań.


Sesje mogą być również realizowane przez Skype, drogą mailową lub przez telefon.

Informacje znajdziesz w zakładce Kontakt

 

Przykładowe tematy do spotkań coachingowych:

Chcę osiągnąć równowagę między życiem zawodowym i osobistym

Potrzebuję motywacji do wprowadzenia w swoim życiu jakiejś zmiany

Chcę poznać przyczyny swoich problemów w związkach partnerskich

Chcę przełamać swoją nieśmiałość i zwiększyć pewność siebie

Chcę pokonać słomiany zapał i nauczyć się samemu motywować do pracy

Chcę poznać i nauczyć się efektywnie wykorzystywać  swoje silne strony.